Ѕирнете во раскошниот дом на Кристин Дејвис: Вака живее Шарлот!(галерија) - Македонија Денес

Ѕирнете во раскошниот дом на Кристин Дејвис: Вака живее Шарлот!(галерија)

Опомена!!!

Ѕвезда на серијата „Сексот и градот“  Кристин Дејвис кушила раскошна куќа во Брентвуд во Калифорнија.

Цената на оваа недвижнина е 5.289 милиони долари, а луксузната вила се простира на 6.541 метри квадратни, има 5 спални соби и 6 бањи.

Во галеријата погледнете како изгледа минималистички уредениот дом на славната Шарлот.

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »