Жешко видео: Како изгледа тренингот на девојката на Кристијано Роналдо - Македонија Денес

Жешко видео: Како изгледа тренингот на девојката на Кристијано Роналдо

Опомена!!!

Од како стана девојка на најдобриот фудбалер на светот, Кристиијано Ронладо, Георгина Родригез стана вистинска миленичка на јавноста.

Колку е популарна покажува и бројот на фановите на Инстаграм на кој има повеќе од 3.2 милиони следбеници. Нејзиното последно објавено видео урива рекорди, за помалку од два дена заработил речиси 3 милиони лајкови.

Во видеот Георгина веројатно во домашна теретана покажува како со тренинг да останете во идеална линија по породување.

Иако пред помалку од два месеци станала мајка на девојчето Алана Мартина, Георгина со константно вежбање во целост ја вратила линијата каква што ја имала пред породувањето.

Светска премиера!Кристијано Роналдо за прв пат со сите 4 деца на една фотографија (фото)

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »