Видео: Премногу секси - Погледнете како Шарапова меша со колкот! - Македонија Денес

Видео: Премногу секси – Погледнете како Шарапова меша со колкот!

Опомена!!!

Руската тенисерка Марија Шарапова се опушти пред објективот на камерата и малку замеша со колковите на задоволство на голем број на машки обожаватели.

И додека во тек беше снимањето за потребата на една тениска кампања, Шарапова паузата ја искористи во ритамот на музиката која во позадина ечеше, малку да заигра.

On the set of @headtennis_official 😉

A video posted by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »