Тројца мажи излегле на сцената со ленти преку устите, кога ги извадиле членовите на жирито рипна од столчињата(видео) - Македонија Денес

Тројца мажи излегле на сцената со ленти преку устите, кога ги извадиле членовите на жирито рипна од столчињата(видео)

Опомена!!!

Веројатно се сеќавате на бизарниот, неверојатниот настап на „Tape Face“ (можете да се потсетите ТУКА) од последната сезона на шоуто „Америка има талент“. Но триото кое настапило во Австралиската верзија на оваа емисија дефинитивно има свој уникатен заплет во нивната изведба.
Погледнете го нивниот настап:

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »