Трансформација која шокира: Сопругот тајно и драстично го сменил изгледот додека жена му спиела (видео) - Македонија Денес

Трансформација која шокира: Сопругот тајно и драстично го сменил изгледот додека жена му спиела (видео)

Опомена!!!

Травис Херман е сопственик на една пивара во Атланта. Досега сите го познавале по неговиот екстремен изглед и долгата брада. Но, една личност никогаш не била вистински фан на таквиот негов изглед – неговата сопруга Кони.

Неговата брада од секогаш ја сметала за неуредна и надвор од контрола. Секогаш оставал трага зад себе, особено во бањата што дополнително и одело на нерви. Но, наспроти љубовта кон брадата, Травис поголема љубов чувствувал кон сопругата и токму затоа решил да ја изненади на посебен начин.

При тоа учествувал во шоуто на Рејчел Реј во кое на луѓето им се помага во целост да го сменат имиџот. Во видеото се гледа дека Кони апсолутно немала идеја за тоа што се случува во долниот кат од куќата додека таа спиела со нивниот син.

Травис доживеал неверојатна трансформација во 4 часот наутро. Исто така потполно го сменил стилот на облекувањето. Погледнете што се случува кога таа ќе стане …

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »