Русокосата „Плејбој“ зајачица Дени ќе ви го одземе здивот (18+фото) - Македонија Денес

Русокосата „Плејбој“ зајачица Дени ќе ви го одземе здивот (18+фото)

Опомена!!!

 

Русокосата и синоока Дени Матерс од Лос Анџелес е прогласена за „Плејбој“ зајачица за 2015 година, а според јавноста – заслужено ја носи таа титула. Матерс сонува да биде модел, а како актерка се има испробано со неколку улоги, меѓу кои една епизодна во седмото продолжение на „Брзи и бесни“.

 

 

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »