Рафаела ја искористи славата на својот брат Нејмар и стана една од најпосакуваните Бразилки (видео) - Македонија Денес

Рафаела ја искористи славата на својот брат Нејмар и стана една од најпосакуваните Бразилки (видео)

Опомена!!!

Рафаела Бекран има 21 година и е помала сестра на славниот фудбалер Нејмар. Згодната Бразилка целосно ја искористи славата на својот брат и буквално ги „запали“ социјалните мрежи со својот сексипил.

Со прекрасната насмевка и заносните облини Рафаела успеа да стекне многу божаватели низ целиот свет. Со секоја поставена фотографија на социјалните мрежи, таа предизвикува воздишки кај нејзините фанови, чија бројка постојано расте. Моментално на Инстаграм ја следат 3.3 милиони следбеници.

Инаку, Рафаела е многу приврзана со својот брат Нејмар, а во знак на нивната блискост, Бразилецот го има истетовирано нејзиниот лик на своето рамо. Во продлжение погледното го видеото и сами уверете се во нејзината убавина:

 

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »