Повлече „Црта“: Погледнете го новиот спот на Наташа Беквалац (видео) - Македонија Денес

Повлече „Црта“: Погледнете го новиот спот на Наташа Беквалац (видео)

Опомена!!!

Наташа Беквалац ја објави новата песна „Црта“, а воедно и на Јутјуб го претстави спотот за таа нумера.

Музиката ја потпишува Ален Стајиќ, текстот Драган Брајовиќ Браја, а аранжманите се дело на атељето „Траг“.

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »