Подарете срце: 10 најромантични подароци за Денот на вљубените(галерија) - Македонија Денес

Подарете срце: 10 најромантични подароци за Денот на вљубените(галерија)

Опомена!!!

Подароци кои ќе кажат сè за љубовта без зборови …

Во ерата на вештачката интелигенција, вештачкото крзно и вештачките трепки, нема ништо поскапо и повредно од вистинските чувства.

Кога станува збор за најубавите чувства, на Денот на вљубените заборавете на големи зборови и цитати на познати автори и ослободете се од непотребни фрази.

За овој посебен ден на љубовта, изразете ги своите најубави чувства давајќи срца. Светските модни куќи подготвија одлични подароци за денот кога се слави љубовта – крзнено палто Saint Laurent, дијаманти од Chopard, Miu Miu очила, свилени Santi чанти или прекрасни дуксери со срцеви мотиви од Oscar de la Renta.

Нека нашата галерија ви послужи како инспирација за купување подароци.

Еве најмалку 10 начини да го кажете најважното без зборови:

Хороскопски љубовни совети:Ѕвездите ви откриваат како да го натерате да ви прости секој од хороскопските знаци

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »