Под сонцето на Малибу: Колекција на костими за капење од Reserved(галерија) - Македонија Денес

Под сонцето на Малибу: Колекција на костими за капење од Reserved(галерија)

Опомена!!!

Reserved ја претстави својата најнова колекција на костими за капење за 2018 година.

Американските приградски населби со сончеви зраци станаа совршена позадина за облека за на плажа. Малибу, на крајот на краиштата, е исклучително модерен и познат по својот прекрасен брег! Пастелна ретро клима која преовладува во градското подрачје е акцентирана од шарените модели на костими за капење.

Костимите за капење од колекцијата Reserved 2018 совршено ја рефлектира атмосферата на американските златни времиња и топли, безгрижни одмори! Колекцијата дефинитивно нè враќа во минатото.

Во новата колекција ќе најдете модели со ефект на омбре или ретро отпечатоци, бикини покриени со хавајски печати и модели во спортски стил.

Како е претставена новата колекција за плажа на брендот Reserved? Проверете во нашата фото галерија!

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »