Одлични трикови за девојки со долга коса (видео) - Македонија Денес

Одлични трикови за девојки со долга коса (видео)

Опомена!!!

Бидете сами свој  мајстор со помош на овие трикови кои веруваме дека ќе ве воодушеват но бидат добра помош и идеја.

Во видеото можете да погледнете како да направите пунџа со помош на обичен молив, плетенка без ластиче и уште нешто!

Доста е едноставно и повеќе од корисно. Пробајте и самите!

1 2 or 3 ? @sherrymaldonado’s Fav School Hair Hacks

A post shared by Hair Video Tutorials (@hair.videos) on

Жените полудеа по овој трик кој не ја гори косата: Направете локни со помош на фолија (видео)

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »