Ново секси издание на Ана Ивановиќ! Бремена, позира во црвена долна облека (фото) - Македонија Денес

Ново секси издание на Ана Ивановиќ! Бремена, позира во црвена долна облека (фото)

Опомена!!!

Српската тенисерка на своите фанови им се претстави во несекојдневно издание.

Ана Ивановиќ, на својот профил на Instargam, сподели фотографија на која позира во црвена долна облека, а во описот вели дека е подготвена за Божиќ.

Нема сомнение дека бременоста на Ана многу и одговара, бидејќи не може а да не забележиме дека никогаш не изгледала подобро.

Српската тенисерка собра лавина од позитивни коментари на социјалните мрежи.

“Прекрасна”, “Најубава трудница”, се само некои од коментарите што се појавија под сликата на Ана.

Ќе се разнежните кога ќе видите кој ги чува! Јована и Жељко на прва прошетка со близначките! (фото)

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »