Најефектна празнична декорација: Корпички од салфети готови за 2 минути (видео) - Македонија Денес

Најефектна празнична декорација: Корпички од салфети готови за 2 минути (видео)

Опомена!!!

Новогодишните и божиќните празници ни пристигаат, а за да вашата трпеза биде поубава од било кога, доволно е да одделите само 2 минути.

Верувале или не, толку време ви е потребно за да ги направите овие преубави корпички од салфети. Во нив можете да ставите грицки или благо, а можете и да ги користите и за суво овошје.

Супер трик за домаќинките!Еве како да направите елка од салфети (видео)

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »