Мишел Фајфер ги отвори вратите на нејзиниот дом вреден 30 милиони долари (галерија) - Македонија Денес

Мишел Фајфер ги отвори вратите на нејзиниот дом вреден 30 милиони долари (галерија)

Опомена!!!

Погледнете на  каков имот живее Мишел Фајфер.

Откако ја купи во 2004 година за 10 милиони долари, Мишел Фајфер се надева на добра заработка од вилата во Сан Франциско која има четири спални соби и пет бањи и се наоѓа во рамките на 8,67 хекатри шума со прекрасен поглед на планини.

Изградена во 1940 година, вилата се наоѓа во затворената населба Вудсајд, а покрај интересниот ентериер  имотот поседува и голем базен, тениски терен и спа содржина.

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »