Конечно се појави мистериозниот брат на Кејт Мидлтон: Погледнете зошто девојките ширум светот воздивнуваат по овој убавец (фото) - Македонија Денес

Конечно се појави мистериозниот брат на Кејт Мидлтон: Погледнете зошто девојките ширум светот воздивнуваат по овој убавец (фото)

Опомена!!!

Иако не сака да се појавува на јавни настани, Џејмс Мидлтон не сакал да ја пропушти крштевањето на внукот принц Луис Артур Чарлс, која се одржа пред два дена во Лондон.

Кејт Мидлтон

Братот на Кејт и Пипа Мидлтон кој е и најмистериозниот член на семејството, се појавил во палатата Сент Џејмс каде се одржувало крштевањето, интересно стилизиран.

Иако е дел од семејството кое нон стоп е под лупата на јавноста, Џејмс успешно бега од јавната сцена.

Кејт Мидлтон

Бизнисменот кој во негова сопственост има компанија за производство на маршемелоу колачиња е во одлични односи со Кејт. На почетокот на нејзината врска со Вилијам се обидувал да ја заштити од негативниот публицитет па со денови ги криел весниците за да некој од насловите не ја вознемири.

Кејт Мидлтон

Отворено зборувал за борбата со дислексија поради која е исфрлен од Универзитетот во Единбург, а бил и лудо вљубен во британската медиумска ѕвезда Дона Ер. Со Дона бил во врска од 2013 година до февруари годинава кога таа јавно прогласи дека нивната врска е завршена.

Кејт Мидлтон

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »