Ќе се разнежните кога ќе видите кој ги чува! Јована и Жељко на прва прошетка со близначките! (фото) - Македонија Денес

Ќе се разнежните кога ќе видите кој ги чува! Јована и Жељко на прва прошетка со близначките! (фото)

Опомена!!!

Јована и Жељко Јоксимовиќ излегоа на првата прошетка со близначките Срна, Ана и синот Коста.

Пејачот не можеше да одолее на овој момент, па затоа со фановите на Инстаграм сподели фотографија на која се гледа како малиот Коста ја презеде улогата на постар брат. Коста ја турка количката со своите сестри, додека мама Јована се шета веднаш до него.

Ако се суди по оваа фотографија, Јована Јоксимовиќ изгледа одлично бидејќи се породи само пред два месеци.

Никогаш не е доцна! Беби Дол се омажи на 52 години, а еве како изгледа нејзиниот сопруг (фото)

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »