Како да ги направите печените компири уште повкусни (видео) - Македонија Денес

Како да ги направите печените компири уште повкусни (видео)

Опомена!!!

Доколку ви досади класичниот начин на подготовка на компир во рерна, имаме решение за вас, а тоа се спирални компири.

Се што ви е потребно за ваков печен компир е дрвено стапче и кујнски нож.

Погледнете ја оваа интересна идеја за подготвување на печен компир:

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »