Изгледа како обично комби: но погледнете што се крие во внатрешноста (видео) - Македонија Денес

Изгледа како обично комби: но погледнете што се крие во внатрешноста (видео)

Опомена!!!

Класен е германска фирма која е специјализирана за луксузни и премиум комби возила.

Ова комбе навистина изгледа како и сите останати, но во внатрешноста се крие нешто феноменално.

Овој модел може да се растегне и има бројни премиум функции. Со помош на далечински управувач се контролира се во возилото и се функционира автоматски.

Ваква внатрешност се уште не сте виделе.

Ѕирнете во најлуксузната вила на тркала: Кревет во спалната соба е неверојатен, а балкон се појавува за секунда (видео)

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »