Денес е еден од најпосакуваните актери: Го препознавате ли овој симпатичен 14 - годишник на фотографијата?(фото) - Македонија Денес

Денес е еден од најпосакуваните актери: Го препознавате ли овој симпатичен 14 – годишник на фотографијата?(фото)

Опомена!!!

Тој денес е дефинитивно еден од најзгодните актери во Холивуд.

Многумина помлади актери можат само да посакаат кариера како неговата, а бројни дами едноставно можат само да воздивнуваат по Бред Пит.

актер

По разводот од убавата Анџелина Џоли повторно е цел на дамите, но самиот Бред Пит се уште не се огласувал ниту покажувал дека е заинтересиран за сериозна љубовна романса.

Како и сите големи актери низ кариерата се соочувал со бројни предизвици и различни трансформации поради улогите. Во нив до сега се снашол подеднакво добро.

актер

Неговата убавина е неговиот  Х фактор, а дури и поради неговото убаво лице ја добил првата улога и место под холивудските ѕвезди.

Заборавена  и стара фотографија на која Бред Пит има само 14 години докажува дека тој и како тинејџер бил неодолив, како и дека секогаш бил специфичен и препознатлив по неговата совршена „златна коса“.

актер

Опомена!!!

Поврзани вести

Translate »