Macedonia Today - Македонија Денес

Вардар ЕУ Шампион

УЕФА СУПЕР КУП 2017

Скопје е подготвенo за одржувањето на УЕФА Супер Купот! 8 август, Националната арена „Филип Втори“, Реал Мадрид - Манчестер Јунајтед!За таа цел изработивме промотивно видео на англиски јазик чија цел ќе биде информирање на туристите и промовирање на убавините на Скопје.#supercup #skopje #supercupskopje #uefa #manchester #realmadrid #ffm

Posted by Коце Трајановски on Donnerstag, 20. Juli 2017
Translate »