недела, 22 јануари 2017
мкденес / Спорт / Видео: Премногу секси – Погледнете како Шарапова меша со колкот!
Ви благодариме!
шарапова1

Видео: Премногу секси – Погледнете како Шарапова меша со колкот!

Руската тенисерка Марија Шарапова се опушти пред објективот на камерата и малку замеша со колковите на задоволство на голем број на машки обожаватели.

И додека во тек беше снимањето за потребата на една тениска кампања, Шарапова паузата ја искористи во ритамот на музиката која во позадина ечеше, малку да заигра.

https://www.instagram.com/p/BPGbqJlggN9/?taken-by=mariasharapova

Може да ве интересира

облак

Бомба на островот – Словенец од 100 милиони евра ги решава проблемите на Гвардиола!

Со превземањето на улогата менаџер на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола реши да направи некои радикални …

Translate »